Monitori

Monitoru remonts

Monitoru remonts nav vienkāršs, bet tas gandrīz vienmēr beidzas ar panākumiem, ja uzticēt to profesionāļiem. Mūsu speciālisti veic to ātri un kvalitatīvi. Uz veiktiem darbiem mēs izsniedzam 3 mēnešu garantiju, skaitot no monitora izsniegšanas dienas.

Mēs labojam visu ražotāju monitorus: Acer, Asus, Beng, Hp, NEC, LG, Samsung, Sony, ViewSonic

Galvenais monitora bojājumu iemesls ir liels nostrādātu stundu daudzums. Praksē aptuvena statistika ir šāda: monitoru lielākā daļa „nodzīvoja” vairāk pār 4 gadiem, pārējie – vai nu fiziskā iedarbība, vai nu rūpnīcas defekts.

Monitora defektus parasti var iedalīt trīs kategorijās: 

  • Rūpnīcas salikšanas kļūdas – tādus monitorus pārsvarā ir viegli salabot;
  • Zemā sastāvdaļu kvalitāte – tā ir daļa no moderniem lētiem monitoriem, labojot tiek aizvietoti veseli mezgli. Tas ir dārgi un nav izdevīgi;
  • Paaugstināts spriegums – ārzemju zīmolu ražoti monitori paredz, ka spriegums nedrīkst pārsniegt nominālo spriegumu. Tādus defektus arī var izlabot.

Visizplātītākie monitoru defekti, ar kuriem mēs veiksmīgi tiekam galā: 

  • Augstsprieguma invertora bojājums (nav attēla);
  • Barošanas bloka bojājums (monitors neieslēdzas vispār, vai nu mirgo barošanas lampiņa);
  • Vadības plates bojājums (simptoms – „dīvainas” monitora darbības);
  • Monitora matrices fiziskie bojājumi (sasita ekrānu vai uz ekrāna parādījās strīpas).

Ja Jums ir salūzis monitors – nesteidzieties to izmest, – mēs to salabosim!

Pirms remontēt monitoru ir svarīgi veikt kvalitatīvu bojājumu diagnostiku. Katram monitoram ir savs individuāls dizains un unikāli raksturojumi. Tāpēc darbu nepieciešams veikt stingri saskaņā ar ražotāja instrukcijām, bet bojātas detaļas jāaizvieto ar analoģiskām, tās pašas firmas detaļām. Mūsu apkalpošanas centrā diagnostika ir bezmaksas.

Ja Jums nav laika nogādāt ierice pie mums, varam ierasties pie Jums un nogādāt datoru servisā - Rīgas robežās pakalpojums maksā 3.00 € .

Izsaukt kurjeru