Par mums

Uzņēmums „MAX Datori” uzsāka savu darbību 2007. gadā. Tik īsā darba laikā mēs paspējām iekarot daudzu klientu labvēlību un uzticību. Pie mums vēršas ar problēmām un bojājumiem, to skaitā arī vissarežģītākajiem. Turklāt, katrs pasūtītājs var būt pārliecināts, ka mūsu speciālisti atrisinās jebkuru uzdevumu īsākajos termiņos un augstākajā līmenī.

Mūsu darba pamatā ir individuālā pieeja katram klientam. Jūsu ērtībām, mēs sniedzam pakalpojumus gan tieši meistardarbnīcā, gan arī izbraukumos.

Mūsu darbības pamatvirzieni ir visi datorpalīdzības veidi, modernas programmatūras ieviešana un lokālo un bezvadu tīklu projektēšana. Vēl mēs piedāvājam mūsu klientiem tīmekļa vietņu izveidošanu, virzīšanas un izvietošanas pakalpojumus.

Mēs visu laiku pilnveidojamies: uzņēmuma darbinieki pastāvīgi uzlabo savas zināšanas un iemaņas, apmeklējot dažādus seminārus un kvalifikācijas paaugstināšanas kursus.

Vēršoties mūsu servisā, Jūs varat būt pārliecināti: mūsu speciālisti ātri atklās un novērsīs jebkurus potenciālus draudus, ātri novērsīs visus defektus datortehnikas darbā.

Izsaukt kurjeru